המרכז מספר אחת להכשרת עובדים

השאירו פרטים עכשיו !

קורס סייבר

היום העולם ממוחשב כמעט בכל תחום, לכן לא מפתיע שהמחשוב הצליח להגיע לתחום הצבא והלוחמה וגם מלחמות מתנהלות בסיוען של הטכנולוגיה והמחשבים. הטכנולוגיה שמתפתחת בקצב מסחרר מספקת כל העת מגוון אפשרויות ללוחמה מסוג חדש וייחודי, לוחמה משוכללת וחכמה שמרתיעה ומפחידה יותר מכל לוחמה אחרת שהכרנו עד היום. 

מדובר כאמור בתחום לוחמת המידע שמתרחשת במרחב הממוחשב ובמרחב הווירטואלי ברשת האינטרנט. לוחמה שנדרש עבורה הרבה ידע טכנולוגי בלי "ללכלך" את הידיים בכלי נשק.

 לוחמה זו נעזרת באמצעים טכנולוגיים משוכללים ומורכבים במיוחד, שמטרתם – חדירה ופיצוח של  מגוון מערכות מידע ממוחשבות בעלות גופים שונים וסודיים במיוחד. 

לוחמת סייבר                                   

למושג לוחמת סייבר נחשפנו לא פעם ואפילו היינו עדים למקורות מידע מהתקשורת אודות מתקפות של האקרים ושל ארגוני פשע שונים הפועלים במרחב הסייבר. ארגונים אלו פועלים בחלק גדול מהמדינות ומשתלטים על ארגונים גדולים, חברות ועסקים אשר הם רוצים לפגוע ולחבל בהם. התנהלות זו מאלצת הגנה הרמטית ותמידית, הגנה שחייבת לאכוף את כל השכלולים של עולם הפשע בתחום על כל שיטותיו הטכנולוגיות שעלולות לפגוע במערכות רבות של מחשוב במגוון של מוסדות גדולים.

קורס סייבר                                    

 תחום לוחמת הסייבר הוא תחום שנמצא בהתפתחות ובהאצה כל הזמן ועל מנת ללמוד אותו דרושות לא פעם מיומנויות מיוחדות. ענף הסייבר כולל בתוכו מגוון של היבטים כמו: לוחמת סייבר, הגנה של הסייבר ועוד. את כל הנושאים הללו אוגדים יחד לתחום שהוא כללי – ענף הסייבר, כל אלה מתחלקים לפי נושאי התמחות.

קורס סייבר הוא קורס שמכשיר עובדים ואנשים רבים שעוסקים לרוב באבטחת מידע על מנת שיתמחו כיועצי אבטחת מידע בחברות אבטחה בכל העולם או כיועצים במוסדות שרוצים לעבות את כל מערך האבטחה שלהם ולהצליח לשמור על כל המידע הרגיש שהם מכילים מול כל גורם זר. עובדים אלה נמצאים במסגרות של בנקים, חברות ביטוח גדולות, בתי חולים משרדי ראיית חשבון וכדומה. לימודי סייבר מציעים גם סדנאות לעובדים שרוצים להרחיב את הידע שלהם בכל נושאי הליבה שהם הבסיס לידע נרחב בכל הקשור לסייבר הן מבחינה מעשית והן מהבחינה התיאורטית.

מה לומדים בקורס סייבר ואבטחת מידע?                                  

בקורס סייבר ואבטחת מידע לומדים למעשה שני דברים במקביל –  מצד אחד לומדים להכיר ולהיחשף אל מול המערכות שמשתמשים בהן כדי להגן על מידע ולנטרל אירועים. ומצד שני, יש ללמוד כיצד המוח של ההאקר הממוצע חושב ולהצליח לזהות את נקודות החולשה שלו. דוגמה לנושאים הלימוד:

  • מאפיינים של וירוסים שהוטמעו בזדון – להבין איך הם עובדים? ומה יש לעשות בכל מקרה?
  • חשיפה אל מול מתקפה פופולרית על אתר אינטרנט או מחשב. 
  • הכרת חדרי ניטור הידועים גם כ- SOC – Security Operating Center
  • יכולות שימוש בשפת התכנות.
השאירו פרטים ונחזור אליכם עם
אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות!
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
כיצד נוכל ליצור אתר מאובטח

נוכחות מקוונת מעניקה לעסק שלך נראות חשובה, אך יצירת אתר מאובטח מעניקה אמון צרכנים לקניות בעסק שלך. בזמן שהשקת אתר חברה יכולה ליצור מודעות למותג ואינטראקציות נוחות יותר עם לקוחות,

למאמר המלא »
קורס האקינג אונליין

קורס האקינג אונליין תחום בדיקות החדירה והאקינג בהחלט הופך לפופולארי מיום ליום. הביקוש לאנשי PT (בודקי חדירות) גובר ככל שהטכנולוגיות מתקדמות וככל שחברות וארגונים מבינים שהתקפות סייבר זה עניין שעלול

למאמר המלא »
קידום חרדים במקצועות ההייטק

הציבור החרדי בשוק העבודה.   הציבור החרדי במדינת ישראל מונה כמליון ומאתיים אלף איש. לאורך השנים האחרונות ניתן לראות מגמה של עלייה בשילובם של נשים וגברים חרדים בכוח העבודה. זאת

למאמר המלא »