המרכז מספר אחת להכשרת עובדים

השאירו פרטים עכשיו !

לימודים בתחומים הנדלן שכדאי לכם להכיר

ענף הנדל"ן מפרנס משפחות רבות ומאפשר לבעלי יוזמה וחזון, להגיע להצלחה עסקית ניכרת. אולם יש לזכור כי מדובר בתחום רחב ידיים, הכולל תפקידים רבים, מגוונים וכמובן מעניינים. בשורות הבאות נציג כמה סוגים של לימודים בתחום, שיאפשרו לכם לעשות את הצעד הראשון, לעבר קריירה מאתגרת, מעניינת ולא פחות חשוב – מאוד רווחית ומתגמלת.

לימודים לתעודת יועץ משכנתאות

נתחיל עם משכנתא, וכפי שהיא מכונה לעיתים על ידי המקצוענים – הלוואה לדיור. זו עובדה, שקרוב למאה אחוז מהישראלים שרוצים דירה או נכס למגורים או להשקעה, נעזרים במשכנתא. אם אתם לא שייכים לאלפיון העליון ולא זכיתם לאחרונה בפרס הראשון בלוטו, סביר להניח שאם אתם תיקחו משכנתא. על רקע זה, נרשם ביקוש עצום בקרב הציבור לקבלת ייעוץ לקראת משכנתא. למרבה העניין, כיום לימודי יועץ משכנתאות לא מחייבים רקע אקדמאי בכלכלה או במנהל עסקים. לאחר שמסיימים לימודים מסוג זה מקבלים תעודה ואפשר להתחיל להתבסס בהקמת עסק עצמאי. עבור כל תיק משכנתא שתסייעו בו ללקוחות שלכם, תוכלו להרוויח אלפי שקלים ויותר (בהתאם למורכבות המשכנתא ולסכום המבוקש).  למעשה מדובר במקצוע עם שליחות, משום שיועץ משכנתאות מסייע ללקוחותיו לחסוך כסף רב על ידי הוזלת המשכנתא, משא ומתן מול הבנקים ושיפור תמהיל המשכנתא, בהתאמה אישית.

לימודים לייעוץ נדל"ן ותיווך

גורם מקצועי נוסף בנדלן הוא כמובן יועץ הנדל"ן או המתווך. תחום התיווך התפתח מאוד עם השנים ומתווכים ויועצים בכירים נחשבים לגורמים דומיננטיים, בעלי הבנה וערך מוסף ממשיים. לאחר השלמת לימודים בתחום הזה (גם פה אין חובה להיות בעלי תואר אקדמאי), מקבלים תעודת מתווך מוסמך על בסיס הצלחה בבחינה המקצועית. מתווכים לרוב עובדים בתור עצמאים או על בסיס פרמיות, במשרד נדלן קיים או במשרד שנפתח על ידם. תחום עיסוק זה משתלם מאוד, דינאמי ומעניין. התגמול מבוסס הצלחה ומי שהינו בעל יכולת מכירה, אסרטיביות, יושר אישי, התמדה ורצון, יוכל לטפס למעלה. ישנם מתווכים שהפכו עם הזמן ליזמי נדל"ן והתרחבו לתחומים נוספים. אגב, הכשרות מקצועיות בתחום זה מושכות גם בעלי מקצוע שעובדים בתחומים אחרים, למשל עורכי דין בתחום המקרקעין, יועצי משכנתאות ועוד.

לימודים לביצוע השקעות נדל"ן מניב

רוצים ליצור לעצמכם הכנסה פסיבית יפה ביותר, על ידי נדל"ן מניב? הביקוש לנושא זה הביא לכך שמכללות וגופים פיננסיים מכובדים יצרו תוכנית לימודים להכשרה מעשית. קורסים בתחום זה לא מיועדים לאנשים שרוצים לקבל משכורת נוספת או עמלה עבור מכירות. ההכשרות מיועדות לאנשים שמבינים שהשקעות נדלן יכולות להיות מאוד משתלמות, אך הן דורשות הרבה ידע. איך למצוא את הנכס הנכון? מהו מינוף בנדל"ן? האם להשקיע בארץ או בחו"ל? על שאלות אלה ועל רבות אחרות עונים המרצים שהם לרוב אנשי נדל"ן בכירים ובעלי ניסיון מוכח בהשקעות מוצלחות בנדל"ן מניב.

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם
אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות!
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
עמוד

משרד ראיית חשבון לחברות ועסקים חגי ולנשטיין ושות' פירמת חגי ולנשטין ושות' הוקמה בשנת 1965 ומזה שנים רבות ממשיכה להיות משרד מוביל בענף, בידע ובכלים מקצועיים. פילוסופיית השירות המובילה ומנחה

למאמר המלא »
האם אפשר לקדם אתר לבד בגוגל?

בכל התחום הזה של סייבר, טכנולוגיה, מחשבים וכל התחומים הדיגיטליים האחרים יש היום הרבה מאוד אפשרויות להגיע למידע, לביצועים וגם להישגים ברמות גבוהות ממש ואפילו מקצועיות לגמרי על ידי למידה.

למאמר המלא »
גיוס הון לסטארט אפ בתחום הסייבר

בשנים האחרונות ראינו גיוסים מוצלחים מאוד לשלל סטארט אפים בתחום הסייבר. אחת הדוגמאות העדכניות לחברה שהצליחה בגדול בתחום זה זו חברת ארמיס. היזמים הצעירים השלימו אקזיט יוקרתי בסכום של יותר

למאמר המלא »