המרכז מספר אחת להכשרת עובדים

השאירו פרטים עכשיו !

שרטוט תלת מימד

שרטוט תלת מימד הוא צורך שקיים בתחומים רבים ובעיקר באלו אשר קשורים לענף הבניין. הלקוחות שמעוניינים לרכוש דירה רוצים לדעת איך היא תיראה וויזואלית בתום תקופת הבנייה.

שרטוט תלת מימד

כדי להראות ללקוחות תמונה קרובה עד כמה שיותר לנראות העתידית הן של הדירה והן של המבנה כולו, משתמשים בתוכנות מתקדמות ומתוחכמות אשר מעניקות אופציה זו. 

בהתאם לתכנון ההנדסי והאדריכלי של המבנה, התוכנה יוצרת הדמיה תלת מימדית ואפשר לראות באמצעותה באופן ברור איך ייראה המבנה כולו, היכן תהיה הכניסה ואיך תיראה כל קומה. בנוסף לכך אפשר יהיה לראות מהן התוכניות לגבי השטח סביב הבניין, לדוגמה גינה מטופחת, מיקומו וגודלו של החניון, נראותו של הרחוב והכביש בפתח המבנה ועוד.

הנראות של כל דירה 

ברוב הבניינים שנבנים, האדריכלים מתכננים כמה סוגים של דירות כדי שההיצע יותאם לקהל הלקוחות. דירות שלושה חדרים שמתאימות לזוגות צעירים, דירות גדולות יותר בנות ארבעה וחמישה חדרים ודירות מיוחדות הכוללות מרפסות גדולות כמו מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים רחבי ידיים. לכל אחת מהאופציות הללו יש הדמיה משלה ורואים בה את כל אחד מהחדרים, המרפסות, חדרי הרחצה והשירותים, המטבח וכל נישה נוספת הקיימת בכל דירה.

לנוחותם של הלקוחות בכל יחידת בנייה מסומנות המידות, מהו הגודל הספציפי של כל חדר ילדים, הגודל של חדר השינה, המטבח וכו'. זאת כדי שהלקוחות יוכלו לתכנן את המגורים בבית, מה יהיה גודלם של הרהיטים, איך יתכננו עם מעצב הפנים פונקציונליות מקסימלית במטבח ועוד.

הלקוחות מאד נהנים להסתכל במצגת שכוללת הדמיה כיוון שהיא באמת מאפשרת להם לדמיין ולהבין כיצד תיראה כל אחת מהדירות. בהתאם לכך ולעלויות, הרבה יותר קל להם לקבל החלטות לגבי איזו דירה הם מעוניינים לרכוש.

לימודי אוטוקאד 

התוכנה המובילה בתחום האדריכלות היא אוטוקאד ואנשי מקצוע רבים בתחום הנדל"ן, האדריכלות, עיצוב הפנים, יזמים ועוד משתמשים בה לעיתים תכופות, בכל אחד מהמיזמים שלהם.

מי שתחום זה מרתק אותו מומלץ שיירשם ללמוד קורס אוטוקאד בו לומדים את כל רזי המקצוע. הקורס מעניין מאד בכל שלביו וההגעה לתוצאה הסופית של ההדמיה של המבנה היא התרגשות גדולה וסיפוק עצום, לאור העובדה שהסטודנט הצליח לקחת שרטוטים רגילים ולהפוך אותם לשרטוטים תלת מימדיים שמעניקים את התחושה שהבית כבר עומד על תילו. 

יישום הלימודים במהלך העבודה 

תוכניות אדריכליות הן מוצר נדרש וכל יזם או חברת בנייה זקוקים לכך בכמה מימדים כולל חתכים הן כדי להראות אותם ללקוחות והן כדי להעביר אותם לאנשי מקצוע אשר מבצעים עבודות בפועל כמו חשמלאים, שרברבים, בנאים, טייחים ועוד. כל אחד מהם מקבל תוכנית אשר מותאמת לעשיה הספציפית שלו ועל פיה הוא מבצע את העבודה הנדרשת בכל הבניין, בכל הדירות או במקצתן על פי התכנון שאושר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם
אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות!
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
כיצד נוכל ליצור אתר מאובטח

נוכחות מקוונת מעניקה לעסק שלך נראות חשובה, אך יצירת אתר מאובטח מעניקה אמון צרכנים לקניות בעסק שלך. בזמן שהשקת אתר חברה יכולה ליצור מודעות למותג ואינטראקציות נוחות יותר עם לקוחות,

למאמר המלא »
קורס האקינג אונליין

קורס האקינג אונליין תחום בדיקות החדירה והאקינג בהחלט הופך לפופולארי מיום ליום. הביקוש לאנשי PT (בודקי חדירות) גובר ככל שהטכנולוגיות מתקדמות וככל שחברות וארגונים מבינים שהתקפות סייבר זה עניין שעלול

למאמר המלא »