המרכז מספר אחת להכשרת עובדים

השאירו פרטים עכשיו !

קורס האקינג אונליין

קורס האקינג אונליין

תחום בדיקות החדירה והאקינג בהחלט הופך לפופולארי מיום ליום. הביקוש לאנשי PT (בודקי חדירות) גובר ככל שהטכנולוגיות מתקדמות וככל שחברות וארגונים מבינים שהתקפות סייבר זה עניין שעלול לעלות המון כסף וגם להזיק מבחינת המוניטין השיווקי והעסקי. כמו כן, הרגולציות המחמירות על ארגונים פיננסיים, חברות ביטוח וכל מחזיק מאגר מידע רק מגביר את הביקוש לאנשי בדיקות חדירה והאקינג.

 

מה זה בודק חדירות והאקינג?

איש בדיקות חדירה והאקינג (PT) אחראי לבדיקה של ליקויים וחולשות באפליקציות ותשתיות קריטיות לארגונים וחברות.
הבדיקות נעשות באמצעות כלים אוטומטיים, בדיקות ידניות, שילוב של סקריפטים שנכתבים בצורה עצמאית ועוד.
התפקיד מפגיש את איש ה-PT עם מגוון של תשתיות, מערכות הפעלה ואפליקציות. לכן, יש צורך בבקיאות וידע בעולם רחב של טכנולוגיות.

מה אפשרויות העבודה בתחום לאחר קורס האקינג ובדיקות חדירה?

 

בעולם אבטחת המידע תחום ה PT מבוקש מאוד, ניתן למצוא המון משרות למתחילים ולאנשים עם ניסיון של עד שנתיים.
החברות הבולטות בתחום הן חברות ייעוץ אבטחת מידע אבל ישנו ביקוש גדול גם בחברות תוכנה גדולות, סטארטאפים, חברות אבטחת מידע שמספקות מוצרים וארגונים ממשלתיים. אנשי האקינג שמוכיחים ידע ויכולות גבוהות יכולים להיות גם אנשי צוות ב Red Team (צוות אדום) שתפקידם הוא להיות צוות תקיפה שמדמה את עצמו כאוייב ובוחן כל הזמן את יכולות ההגנה של הארגון. לא מן הנמנע שלאחר הקורס תעבדו דווקא בתפקידים של הצוותים הכחולים שאחראים להגנה על הארגון כמו צוות ה SOC ומיישם אבטחת מידע וסייבר.

 

קורס האקינג אונליין – הבחירה הנכונה

המחיר האטרקטיבי, הנוחות וחיסכון הזמן הופכים את הבחירה בקורס האקינג אונליין כבחירה הנכונה.
לומדים את אותו החומר שלומדים במכללה ללא חיפוש אחרי חניה, הפסקות ובזבוז זמן מיותר.
ניתן לחזור לחומר בכל זמן ולצפות שוב ושוב בוידאו, לתרגל ללא הגבלה ופשוט להפיק יותר מהזמן שלכם.

קורס האקינג של אונליין סקיוריטי

קורס האקינג ובדיקות חדירות של OnlineSecurity הוא קורס מקוון המכשיר אנשי בדיקות חוסן/האקינג לעבודה בתחום החם ביותר והמבוקש ביותר בעולם אבטחת המידע – Penetration testing הקורס שם דגש על לימוד התיאוריה והטכניקות החמות ביותר בתחום ברמה הגבוהה ביותר בשילוב עם תרגול יסודי.

הנרשמים לקורס מקבלים חבילה הכוללת, סרטוני ווידאו של כל המודולים להורדה לתמיד, גישה למערכת המעבדות של אונליין סקיוריטי המדמה סביבה ריאליסטית עם אתגרים ומכונות שעליהם ניתן לתרגל.
כמו כן, ישנו פורום תמיכה פעיל לכל שאלה העולה במהלך הקורס.

בקורס נלמדים נושאים חשובים כמו: לימודי ליבה, Metasploit, איסוף מודיעין וסריקות, אנונימיות ברשת ארגונית, התחמקות מרכיבי אבטחה, פריצה למכונות ורשתות, שימוש בנתוני הזדהות של משתמשים, פיצוח סיסמאות, שלבים אחרי פריצה והתבססות ברשת, אפליקציות ווב.

הקורס מתאים לאנשים עם אורנטציה טכנית: אנשי תמיכה טכנית, אנשי IT, אנשי PT מתחילים וסטודנטים בתחומי המדעים. לחסרי כל ידע מקדים ישלח ספר דיגיטלי כמכינה לפני הקורס.

בסוף הקורס יעברו התלמידים מבחן הסמכה שאורכו 24 שעות ובמהלכו יתנסו ברשת פנימית של ארגון עם 4 מכונות בעלות חולשות ופירצות. העוברים את המבחן יקבלו תעודת הסמכה דיגיטלית ומאושרת שניתנת להצגה בלינקדאין ובקרות החיים.

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם
אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות!
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
כיצד נוכל ליצור אתר מאובטח

נוכחות מקוונת מעניקה לעסק שלך נראות חשובה, אך יצירת אתר מאובטח מעניקה אמון צרכנים לקניות בעסק שלך. בזמן שהשקת אתר חברה יכולה ליצור מודעות למותג ואינטראקציות נוחות יותר עם לקוחות,

למאמר המלא »
קידום חרדים במקצועות ההייטק

הציבור החרדי בשוק העבודה.   הציבור החרדי במדינת ישראל מונה כמליון ומאתיים אלף איש. לאורך השנים האחרונות ניתן לראות מגמה של עלייה בשילובם של נשים וגברים חרדים בכוח העבודה. זאת

למאמר המלא »
קורס סייבר

היום העולם ממוחשב כמעט בכל תחום, לכן לא מפתיע שהמחשוב הצליח להגיע לתחום הצבא והלוחמה וגם מלחמות מתנהלות בסיוען של הטכנולוגיה והמחשבים. הטכנולוגיה שמתפתחת בקצב מסחרר מספקת כל העת מגוון

למאמר המלא »