המרכז מספר אחת להכשרת עובדים

השאירו פרטים עכשיו !

קורס בודקי תוכנה

אחד הקורסים הנחשקים ביותר בנישת הקורסים הטכנולוגיים, הוא קורס בודקי תוכנה. הקורס מקנה לכל הבוגרים שלו את היכולת לעבוד בשוק המפותח והמתגמל ביותר – השוק הטכנולוגי. על הקורס באופן כללי, היתרונות שלו והחומר הנלמד.

קורס בודקי תוכנה

קורס בודקי תוכנה נחשב לאחד הקורסים המבוקשים ביותר כיום בקרב סטודנטים וצעירים מכל הגילאים. אחת הסיבות המרכזיות לכך, היא הרלוונטיות שלו לעולם העכשווי. החל משלב ניהול הפרוייקט, שלב תכנון המוצר ושלב תכנון התוכנה – כל אלה הם רק חלק מהשלבים השונים שבאים לידי ביטוי כמעט בכל חברה ברחבי הארץ והעולם, שבוגר קורס בודקי תוכנה יכול להשתלב ולעשות. כל מי שאינו מעוניין לגשת לאוניברסיטה או למכללה, וליצור לעצמו השכלה מקצועית שתשרת אותו נאמנה ותאפשר לו להרוויח לא מעט כסף – הקורס הזה במיוחד בשבילכם!

יש באפשרותכם לעבור את הקורס לאחר מספר חודשים, כאשר תסיימו את הקורס תוכלו לקבל את תעודת ה-QA שלכם. באמצעות תעודה זו, תוכלו לחפש עבודה ולמצוא באופן די מהיר עבודה בחברות שונות ומוכרות בתחומים שונים – גוגל, פייסבוק, איביי וכו'.
תהליך הלימוד במסגרת הקורס, יאפשר לכם להיחשף ולהכיר את כל עולמם של בודקי התוכנה: החל משלב התכנון הראשוני שכולל ניתוח ובדיקות מעמיקות של נתונים רבים, ממשיך בשלב ההרצה ובשלב קבלת המוצר, ולבסוף – שלב הטמעת המוצר אצל הלקוח וביצוע משוב. למעשה, ניתן לראות בסכימה הזו שתיארנו כעת, כמה תפקידו של בודק התוכנה הוא כה רלוונטי והכרחי לכל עסק באשר הוא.

מה לומדים במסגרת הקורס

ובכן, כחלק מתוכנית ההכשרה הייחודית שכל בודק תוכנה עתידי צריך לעבור, הוא ייחשף למגוון שפות תכנות שונות. מדוע? מכיוון שיש חברות שעובדות עם שפת תכנות שונה מחברה אחרת, ובכלל – הבנה של כמה שפות תכנות משפרת את היכולת השכלית ומעניקה לכם את האפשרות להגיע לפתרונות בצורה יעילה ומהירה יותר. תחום התקשורת והרשתות הינו תחום ששמים עליו דגש מרכזי במהלך הקורס, לאור הקשר שלו עם כל שלבי העבודה של בודק התוכנה (החל מהשלב הראשוני שכולל איסוף נתונים וביצוע בדיקות, שלב ההרצה וכמובן שלב ההטמעה אצל הלקוח). כמו כן, תלמדו לבצע תהליכי אוטומציה בשפות תכנות שונות, ולהבין כיצד מבצעים אותם בצורה היעילה והמהירה ביותר.

אחד השלבים החשובים ביותר, יהיה השלב שבו תלמדו כיצד לנתח את כל המידע שהשגתם – ויותר מדויק – כיצד יהיה עליכם להציג את המידע בצורה הטובה והיעילה ביותר, כזו שתאפשר לבעל העסק להגיע לביצועים ולשיפורים שאליו הוא שואף. הרי בסופו של דבר, הוא העסיק אתכם בדיוק בשביל זה..

אז קדימה למה אתם מחכים? אם קורס בודקי תוכנה מדבר אליכם, אתם רוצים להשתלב בעולם ההייטק כמה שיותר מהר ושואפים להגיע למשכורת יפות ושמנות – זה המקום המושלם בשבילכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם
אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות!
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
כיצד נוכל ליצור אתר מאובטח

נוכחות מקוונת מעניקה לעסק שלך נראות חשובה, אך יצירת אתר מאובטח מעניקה אמון צרכנים לקניות בעסק שלך. בזמן שהשקת אתר חברה יכולה ליצור מודעות למותג ואינטראקציות נוחות יותר עם לקוחות,

למאמר המלא »
קורס האקינג אונליין

קורס האקינג אונליין תחום בדיקות החדירה והאקינג בהחלט הופך לפופולארי מיום ליום. הביקוש לאנשי PT (בודקי חדירות) גובר ככל שהטכנולוגיות מתקדמות וככל שחברות וארגונים מבינים שהתקפות סייבר זה עניין שעלול

למאמר המלא »
קידום חרדים במקצועות ההייטק

הציבור החרדי בשוק העבודה.   הציבור החרדי במדינת ישראל מונה כמליון ומאתיים אלף איש. לאורך השנים האחרונות ניתן לראות מגמה של עלייה בשילובם של נשים וגברים חרדים בכוח העבודה. זאת

למאמר המלא »