המרכז מספר אחת להכשרת עובדים

השאירו פרטים עכשיו !

כיצד נוכל ליצור אתר מאובטח

נוכחות מקוונת מעניקה לעסק שלך נראות חשובה, אך יצירת אתר מאובטח מעניקה אמון צרכנים לקניות בעסק שלך. בזמן שהשקת אתר חברה יכולה ליצור מודעות למותג ואינטראקציות נוחות יותר עם לקוחות, חובה לתעדף את האבטחה בעת בניית האתר שלך.

מוכנים ללמוד כיצד לדעת שבונה האתרים שלכם או אתם תוכלו ליצור אתר מאובטח?

  1. בחירת שרת איחסון איכותי

כשאתה בונה את אתר האינטרנט שלך, עומדות בפניך כמה אפשרויות אירוח, אך לכל ספק יתרונות ייחודיים שיכולים לשפר את האתר שלך. מידת האבטחה תלויה בשאלות האם יש להם חומת אש של יישומי אינטרנט (WAF) והגנה על מניעת שירות (DDoS).

מארחי אתרים מבוססים כמו Bluehost ו- GoDaddy מאפשרים לך להחליט על רמת הבטיחות שלך, וזה הצעד הראשון כיצד להפוך אתר למאובטח יותר. זה קריטי אם אתה חנות מסחר אלקטרוני.

  1. בחר במערכת ניהול תוכן נכונה

מערכת ניהול תוכן היא כלי שימושי לבניית אתר האינטרנט שלך  ולניהול תוכן עתידי, שבו הם מקדמים ללא הרף את ההגנות שלהם, מפקחים על קוד התוכנית ומקיימים תהליכים מהירים.

בעת יצירת אתר מאובטח, אתה זקוק ל CMS חזק.

כאשר מתעוררות פגיעויות, CMS מצויד יכול להגן על האתר שלך ולהבטיח פערי אבטחה מינימליים. מערכות אלה עוברות עדכונים לחיזוק התוכנה שלהן, והגרסאות האחרונות יכולות לעזור לאתר שלך לעמוד בחולשות ובשיטות הפריצה האחרונות.

פלטפורמות CMS פופולריות רבות, כמו ג'ומלה ו- WordPress הן ידידותיות למשתמש ומאפשרות בטיחות, מה שהופך את התקנת השינויים לנוחה לא רק לצוות הפיתוח שלך, אלא גם לצוות השיווק שלך.

  1. ניהול הרחבות ותוספים

בעוד שתוספים רבים יכולים לשפר את החוויה עבור המבקרים שלך, שפע גדול מדי עלול לפתוח את אתר האינטרנט שלך לסכנות. הם יכולים גם להאט את האתר שלך ולהכשיל את היענות הגולשים. בדיקת הרחבות ותוספות תקופתיות יכולות להפחית את הסיכוי לפריצה לאתר.

ממש כמו CMS, אביזרי אתרים אלה דורשים אחזקה ותחזוקה שוטפת. מנגנוני ההגנה שלהם נגד באגים טובים באותה רמה כל הזמן, ולכן אם הם מיושנים, הם פותחים את העסק שלך לסיכוני אבטחה.

  1. אפשר רמות גישה שונות

בעסק שלך, אנשים שונים יכולים לתרום את המומחיות שלהם לאתר שלך, אך רמות שליטה ברורות יכולות לעזור לך לפקח על התנהגותם ולהגן על אתר האינטרנט שלך. הגבלת הרשאה לאזורים ספציפיים באתר או פעולות יכולה למנוע שגיאות וקריסות.

כניסות נפרדות לעובדים הן דרך בעלת ערך לניהול ציוצים ולפרסום תוכן שיכול להדוף טעויות.

בעל העסק אמור להחזיק בהרשאות המרביות, דבר שמשקף להם מי אחראי על כל שינוי באתר שלהם ואילו הרשאות כל אחד קיבל. גישה זו יכולה לשמר את הנוכחות המקוונת של העסק שלך ולהפחית כישלונות הרסניים.

  1. הטמעת סיסמאות ואמינות סיסמאות

לקויות גורמות לעיתים קרובות להפרות נתונים מקוונות וזה יכול לפגוע קשה בעסקים. עם מגוון אנשי צוות המשתפים פעולה באתר האינטרנט שלך, חשוב להגדיר שיטות סיסמא.

אנשי מקצוע בתחום הסייבר מציעים למשתמשים להשתמש במספר סיסמאות מגוונות בפלטפורמות. כדי להבדיל את סיסמאות האתר שלך, אתה יכול לאמץ סיסמאות מקוריות עם מגוון סמלים, אותיות ומספרים.

אימות דו-גורמי (2FA) הוא טכניקת סינון נוספת להרתעת האקרים. גורם שני כמו קוד נוסף יכול לזהות טוב יותר משתמשים מאושרים, ופלטפורמות CMS רבות כוללות תכונה זו באמצעי האבטחה שלהם.

לסיכום, ניתן לומר שאלו הגורים הבסיסיים להגנה על האתר שעליך להיות מודע אליהם. יש עוד הרבה דברים חשובים שניתן לעשות על מנת להגן על האתר, אך כדאי להתחיל מהדברים שכתבנו כאן על מנת לייצר אתר עם תשתית אבטחה איכותית וטובה.

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם
אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות!
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
קורס האקינג אונליין

קורס האקינג אונליין תחום בדיקות החדירה והאקינג בהחלט הופך לפופולארי מיום ליום. הביקוש לאנשי PT (בודקי חדירות) גובר ככל שהטכנולוגיות מתקדמות וככל שחברות וארגונים מבינים שהתקפות סייבר זה עניין שעלול

למאמר המלא »
קידום חרדים במקצועות ההייטק

הציבור החרדי בשוק העבודה.   הציבור החרדי במדינת ישראל מונה כמליון ומאתיים אלף איש. לאורך השנים האחרונות ניתן לראות מגמה של עלייה בשילובם של נשים וגברים חרדים בכוח העבודה. זאת

למאמר המלא »
קורס סייבר

היום העולם ממוחשב כמעט בכל תחום, לכן לא מפתיע שהמחשוב הצליח להגיע לתחום הצבא והלוחמה וגם מלחמות מתנהלות בסיוען של הטכנולוגיה והמחשבים. הטכנולוגיה שמתפתחת בקצב מסחרר מספקת כל העת מגוון

למאמר המלא »