המרכז מספר אחת להכשרת עובדים

השאירו פרטים עכשיו !

גיוס הון לסטארט אפ בתחום הסייבר

בשנים האחרונות ראינו גיוסים מוצלחים מאוד לשלל סטארט אפים בתחום הסייבר. אחת הדוגמאות העדכניות לחברה שהצליחה בגדול בתחום זה זו חברת ארמיס. היזמים הצעירים השלימו אקזיט יוקרתי בסכום של יותר ממיליארד דולר. אך בדרך לאקזיט של סטארט אפ בתחום, סביר להניח שתצטרכו לעבור מסלול מאתגר למדי. לא רק פיתוח של רעיון בעל היתכנות טכנולוגית וביקוש מצד לקוחות פוטנציאליים אלא גם גיוס השקעות. הכירו את המקורות שיכלו להפוך גם אתכם לסטארט אפ מוצלח בתחום הסייבר.

פנו לחממה טכנולוגית עם התמחות בסייבר

אם הרעיון שלכם כבר פותח ברובו והוא בשל, אין לכם הרבה טעם לפנות לחממה טכנולוגית. אולם, אם אתם זקוקים לזמן פיתוח של כשנתיים או שלוש וגם חסר לכם הון לצרכי פיתוח, גיוס הון לסטארט אפ שלכם יכול לעבור דרך חממה. אבל שימו לב, על מנת לא לבזבז את זמנכם לחינם, פנו לחממה טכנולוגית שמחפשת יזמים בתחום הסייבר. זו החממה שתוכל לקדם אתכם הכי מהר והכי רחוק. בחממה יעמידו לרשותכם מנטורים מתחום הסייבר, מעבדות המתאימות לצרכיכם, ייעוץ וסיוע ברישום פטנטים בתחום ועוד.

חפשו משקיע סייבר

אם פחות מתאים לכם להשתלב בחממה או שלא מצאתם כרגע חממה שמחפשת יזמים בתחום שלכם, אל תרימו ידיים. כעת הזמן לחפש משקיע מנוסה שמגיע מתחום הסייבר. ברשת ניתן למצוא פרטים של משקיעים רציניים, עם חלוקה לתחומים טכנולוגיים שונים. משקיעים כאלה (אנג'לים), יכולים להיות משקיעים שקטים או משקיעים פעילים. בדרך כלל עדיף להיעזר במשקיע פעיל, מישהו בעל הבנה בסייבר, עם קשרים בתחום זה ועם יכולת ליצור עניין ובאז בכם ובמיזם שלכם. משקיעים מוצלחים אמנם ירצו את הנתח שלהם בבעלות על הסטארט אפ אך הם יוכלו לסייע רבות לאו דווקא בפיתוח אלא בשיווק, פתיחת דלתות, גישה לאנשי מפתח בתחום.

מתי אפשר לפנות לקרן הון סיכון

גיוס ומימון לצורך סטארט אפ בסייבר יכול לעבור דרך קרן הון סיכון, אולם כאן לרוב מדובר בסטארט אפ בשל. כלומר חברה שהיא בתפר שבין סטארט אפ לבין חברה בשלה. מרבית קרנות ההון סיכון ישקיעו רק ביזם שכבר קיים סבב גיוס אחד לפחות, עם אב טיפוס קיים או פיתוח שהושלם כמעט ברובו.

מה עושים ממש בתחילת הדרך

אם אתם נמצאים ממש בתחילת הדרך וקשה לכם לעניין משקיעים וותיקים, תוכלו לנסות כמה חלופות אחרות. לדוגמא, אפשר להרים קמפיין מימון המונים. הקמפיין הזה יכול להצליח במידה ומדובר בפיתוח סייבר שניתן לשווק בצורה מושכת בפני הציבור הרחב. בנוסף, בעת האחרונה גם בנקים מגלים יותר פתיחות במימון פרויקטים בהייטק בכלל וסייבר בפרט. היתרון הוא שלא צריך לוותר על חלק מהבעלות על החברה שלכם. החיסרון – מדובר בהלוואה שצריך להחזיר באופן שוטף ובקביעות (בניגוד להשקעה ייזמית שנחשבת להון בעלים).

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם
אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות!
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
לימוד תוכנה למי זה מתאים

המחשבים ממלאים נתח משמעותי בחיי היום יום של כל אחד מאתנו ולכן כל תחומי הלימודים שקשורים לנושא זה הם מרתקים ויש מועמדים רבים ללימודי תוכנה שתחום זה מסקרן אותם והם

למאמר המלא »
שרטוט תלת מימד

שרטוט תלת מימד הוא צורך שקיים בתחומים רבים ובעיקר באלו אשר קשורים לענף הבניין. הלקוחות שמעוניינים לרכוש דירה רוצים לדעת איך היא תיראה וויזואלית בתום תקופת הבנייה. שרטוט תלת מימד

למאמר המלא »
כיצד נוכל ליצור אתר מאובטח

נוכחות מקוונת מעניקה לעסק שלך נראות חשובה, אך יצירת אתר מאובטח מעניקה אמון צרכנים לקניות בעסק שלך. בזמן שהשקת אתר חברה יכולה ליצור מודעות למותג ואינטראקציות נוחות יותר עם לקוחות,

למאמר המלא »